Pakume ärikriitilisi lahendusi aastast 1994

Proact on Euroopa juhtiv sõltumatu andmesalvestuse integraator ja pilveteenuste pakkuja. Pakkudes ärikriitilisi lahendusi alates aastast 1994 aitame me organisatsioonidel üle kogu maailma vähendada riske, kulusid ning pakkuda paindlikke, kättesaadavaid ja väga turvalisi IT-teenuseid. 

Meie lahendused katavad kõik andmesalvestuse, virtualiseerimise, võrgunduse ja turvalisuse aspektid - oleme teostanud 3500 edukat projekti ja haldame Proacti ettevõtte pilves 10 petabaiti (PB) andmeid.

Proact aitab klientidel läbi viia muudatusi - olgu teie ajendiks vajadus kiirete uuenduste järele, või soov kasutada ära uusi võimalusi ning eristuda konkurentidest.

Veel Proactist

 • Proactist

  Värbamine

  värbamine

  Read more
 • Sündmused

  Proactis jagame me hea meelega oma teadmisi erinevate töötubade ja seminaride abil. Pidevalt on midagi põnevat teoksil, kas meie enda juhtimisel või koostöös mõne meie tehnoloogiapartneriga. Palun jälgige regulaarselt meie ajakava.

  Read more
 • Uudised

  Lugege Proacti viimaseid pressiteateid

  Read more
 • Proactist

  Meie inimesed

  Me pole tavaline firma ja meie inimesed pole tavalised töötajad - nad on vundamendiks, millele ehituvad ja õitsevad kõik meie proaktiivse kultuuri aspektid ja meie tööstusharu juhtiv asjatundlikkus.

  Read more

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Grieg Star Shipping Studentsamskipnaden i Trondheim TDC