Pakume ärikriitilisi lahendusi aastast 1994

Proact on Euroopa juhtiv sõltumatu andmekeskuse ja pilveteenuste pakkuja. Pakkudes paindlikke, juurdepääsetavaid ja turvalisi IT-lahendusi ja teenuseid, aitame organisatsioonidel vähendada riske ja kulusid, suurendades samal ajal paindlikkust, tootlikkust ja tõhusust.

Oleme lõpetanud üle 5000 eduka projekti kogu maailmas, meil on rohkem kui 3500 klienti ja praegu haldame rohkem kui 100 petabaiti klientide andmeid.

Anname tööd üle 800 inimesele 15 riigis Euroopas ja Põhja-Ameerikas. 1994. aastal asutatud emaettevõte Proact IT Group AB (publ) on noteeritud Nasdaq Stockholm börsil 1999. aastast (sümboliga PACT).

Veel Proactist

 • Proactist

  Värbamine

  värbamine

  Read more
 • Sündmused

  Proactis jagame me hea meelega oma teadmisi erinevate töötubade ja seminaride abil. Pidevalt on midagi põnevat teoksil, kas meie enda juhtimisel või koostöös mõne meie tehnoloogiapartneriga. Palun jälgige regulaarselt meie ajakava.

  Read more
 • Uudised

  Lugege Proacti viimaseid pressiteateid

  Read more
 • Proactist

  Meie inimesed

  Me pole tavaline firma ja meie inimesed pole tavalised töötajad - nad on vundamendiks, millele ehituvad ja õitsevad kõik meie proaktiivse kultuuri aspektid ja meie tööstusharu juhtiv asjatundlikkus.

  Read more

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Grieg Star Shipping Studentsamskipnaden i Trondheim TDC