Reinier de Graaf Groep

RDGG haigla IT-infrastruktuuri juhitakse Proacti hallatud pilvteenustega

Hollandi vanim üldhaigla Reinier de Graaf Groep (RDGG) pakub teenuseid Delfti, Westlandi piirkonna, Voorburgi, Rijswijki, Haagi edelaosa ja Pijnackeri ning Nootdorpi linnade elanikele.

RDGG haiglal on neli tegevuskohta: Reinier de Graaf Gasthuis Delftis, Diaconessenhuis Voorburgis, Behandelcentrum Westland Naaldwijkis ja Gezondheidscentrum De Reef Ypenburgis. Reinier de Graaf Groepis töötab 3000 inimest, sh enam kui 190 eriarsti.

Haigla kuulub STZ-i, kolmanda taseme meditsiiniõppe haiglate liitu. 27-st õpetamisega tegelevast haiglast koosnevas liidus on kesksel kohal eriarstiõpe.
Patsientidele pakutava teenuse ja personalitoimingute täiustamiseks võttis Reinier de Graaf Groep käsile oma dokumentide ulatusliku digiteerimise, mis hõlmab kõikide patsienditoimikute, laboritulemuste ja röntgenipiltide digitaalset salvestust.

Selle oluliseks osaks on andmete salvestamine, turvalisus ja pidev kättesaadavus. Selle väljakutse täitmiseks tegi info- ja arvutitehnoloogia osakond sobivate asjatundjate leidmiseks pakkumuse esitamise ettepanekud. PROACT tuli võitjana välja. „Meil on PROACTiga hea tunne. Nad pakuvad meile hea hinnaga töökindlat lahendust, mis muuhulgas aitab oluliselt ka elektrooniliste patsienditoimikute kasutuselevõtul,” räägib Marcel Slingerland, Reinier de Graaf Groepi info- ja arvutitehnoloogia juht.

Enne oli Reinier de Graaf Groepil kaks asutusesisest arvutiruumi hulga serveritega. Varundati lindi abil ja nii ruumide jahutus kui ka turvalisus jätsid palju soovida. PROACT soovitas Reinier de Graaf Groepil salvestuskeskkonna haldus sisse osta, et haigla info- ja arvutitehnoloogia osakond saaks keskenduda patsientidele ja personalile lisandväärtuste loomisele.

Uurige edasi. Laadi alla PDF