Hem
Main image

Kulude vähendamine ja teenusetaseme tõstmine, keskendudes rohkem põhitegevusele

Proact pakub ainulaadset üliturvaliste ettevõtte hallatud pilvteenuste portfelli, mis võib aidata teil suurendada oma andmete kättesaadavust, skaleeritavust ja jõudlust. Kui meie hoolitseme teie kulude vähendamise ja teie teenusetaseme lepingute (SLA) eest, saate teie oma tähelepanu suunata kaubandusliku väärtuse pakkumisele, tõstes oma organisatsiooni kiirust ja produktiivsust.

Teie usaldusväärne partner üleminekul ettevõtte pilve
Proact on usaldusväärse nõuandjana juba üle kümne aasta pakkunud hübriidsete pilvteenuste portfelli. Meie kasutuspõhise tasuga teenuseid võib pakkuda Proacti andmekeskustest, teie oma andmekeskustest või nende kahe kombinatsioonina, pakkudes teile paindlikkust nii asukoha kui halduse osas. Meie pilves on juba 10 PB nii suurte kui väikeste klientide missioonikriitilisi andmeid kõikidest turusektoritest ning oleme edukalt juurutanud arvukalt pilvlahendusi, kasutades muuhulgas katkematut pilve migreerumise protsessi. Proact pakub teile sujuvat üleminekut teie ainulaadsete ärivajaduste järgi loodud ettevõtte pilvlahendusse.

Alustage pilve migreerumist juba täna. Migreerige teenuseid omas tempos ning riskivabalt Proactiga - Euroopa juhtiva ettevõtte pilvteenuste pakkujaga.

Äritegevuse jätkuvus teenusena

Äritegevuse jätkuvuse planeerimise ja elluviimisega seotud kapitalimahutuste ja keerukuse vähendamine. 


Taristu teenusena

Madalamad kulud, suurem paindlikkus, keskendumine põhitegevustele ja ärile


Kaughaldus teenusena

Proact – kaughaldus, mida võite usaldada


Andmesalvestus teenusena

Madalamad kulud, suurem paindlikkus ja turvalisus ärikriitilise pilvandmesalvestusteenustega