Hem
Main image

Proact - tarnime innovatsiooni läbi tugevate tehnoloogiapartnerite

Euroopa juhtiva sõltumatu andmesalvestuse integraatorina ja teenusepakkujana on Proacti tehnoloogiapartnerid olnud meie viimase 18-aasta edu tuumaks.

Meie hoolikalt valitud „parimatest parimate“ partneritega tarnijate portfell, mis katab kõik andmesalvestuse, virtualiseerimise, võrgunduse ja turvalisuse aspektid, sisaldab ideaalset kombinatsiooni innovatsioonist koos hästi väljakujunenud ja end tõestanud tehnoloogiatarnijatega. Iga partner on valitud tema võime alusel aidata meie klientidel vähendada riske ja kulusid ning mis kõige olulisem, paremaid IT-teenuseid pakkuda.

Töötades koos oma tehnoloogiapartneritega on Proact kogu tööstusharus tunnustatud tehnoloogia piiride pideva laiendamise eest, et meie ühised kliendid ei peaks kunagi valima raha säästmise ja eduks vajaliku suutlikkuse omandamise vahel.

Tagamaks, et meie kliendid saavad Proactist kõrgeimal tasemel teenused ja klienditoe, investeerime olulisel määral oma tehniliste konsultantide, klienditoe meeskondade ja müügipersonali koolitusse ja sertifitseerimisse, mis tagab, et me säilitame kõrgeimaid sertifitseerimistasemeid.

Proact ja Cisco on pikaajalised partnerid, ühendades uusima tehnoloogia äraproovitud tarnemudeliga, pakkumaks töökindlaid ja kuluefektiivseid lahendusi kliendiootuste ületamiseks


Proact ja EMC on edukalt koostööd teinud alates aastast 1999, ajendatuna Proacti suutlikkusest ja tõestatud kogemustest koos EMC ärikriitilise andmehalduse portfelliga.


Kuna Proact on Euroopa suurim ja edukaim NetAppi partner, olles edukalt juurutanud enam kui 3500 NetAppi lahendust üle kogu Euroopa, oleme me loomulikuks valikuks igale organisatsioonile, kes soovib juurutada NetAppi lahendust.


Proact on tarninud klientidele Symanteci andmekaitse ja kättesaadavuse tarkvaral põhinevaid edukaid projekte alates aastast 1998, omades tõestatud tarnesuutlikkust ja viiteid, mis hõlmavad kõiki turusektoreid.


Proact ja Quantum pakuvad klientidele ühiselt ekspertnõuandeid ja integreeritud lahendusi oma andmesalvestuse paremaks haldamiseks, täiustades samas kaitset ja vähendades kulusid.


Koostöös Riverbediga aitab Proact oma klientidel võrkude läbilaskevõimet optimeerida. Meie ühine asjatundlikkus ja edukas ajalugu võimaldab meie klientidel oma kõige kriitilisema tähtsusega IT-algatusi täiustada.


Proactil on Oracle'i pikaajalise partnerina edukas ajalugu Oracle'i ettevõtte rakenduste ja taristu platvormidel põhinevate keerukate keskkondade projekteerimisel, teostamisel, toetamisel ja käitamisel.


Proact ja Hitachi Data Systems – aastakümne jagu ühiselt kiireks, käideldavaks ja turvaliseks muudetud IT-teenuseid. Proact kasutab HDS-i lahendusi, aitamaks meie klientidel pakkuda kiireid, kõrgkäideldavaid ja kuluefektiivseid IT-teenuseid.


Auhinnatud VMware integraatorina ning üle 500 keeruka virtualiseerimisprojekti tarninud Proact aitab muuta teie IT-teenuste pakkumise viisi VMware'i abil.