Proact - tarnime innovatsiooni läbi tugevate tehnoloogiapartnerite

Euroopa juhtiva sõltumatu andmesalvestuse integraatorina ja teenusepakkujana on Proacti tehnoloogiapartnerid olnud meie viimase 18-aasta edu tuumaks.

Meie hoolikalt valitud „parimatest parimate“ partneritega tarnijate portfell, mis katab kõik andmesalvestuse, virtualiseerimise, võrgunduse ja turvalisuse aspektid, sisaldab ideaalset kombinatsiooni innovatsioonist koos hästi väljakujunenud ja end tõestanud tehnoloogiatarnijatega. Iga partner on valitud tema võime alusel aidata meie klientidel vähendada riske ja kulusid ning mis kõige olulisem, paremaid IT-teenuseid pakkuda.

Töötades koos oma tehnoloogiapartneritega on Proact kogu tööstusharus tunnustatud tehnoloogia piiride pideva laiendamise eest, et meie ühised kliendid ei peaks kunagi valima raha säästmise ja eduks vajaliku suutlikkuse omandamise vahel.

Tagamaks, et meie kliendid saavad Proactist kõrgeimal tasemel teenused ja klienditoe, investeerime olulisel määral oma tehniliste konsultantide, klienditoe meeskondade ja müügipersonali koolitusse ja sertifitseerimisse, mis tagab, et me säilitame kõrgeimaid sertifitseerimistasemeid.

Proacti fookuses partnerid