Cisco

Proact ja Cisco – pakkudes ühiselt järgmise põlvkonna IT-d juba täna

Cisco Systems on ülemaailmne interneti võrgundusliider. Tänapäeval on võrgud äritegevuse, hariduse, valitsuse ja koduse side lahutamatuks osaks ning Cisco interneti protokolli (IP) põhised võrgulahendused on nende võrkude vundamendiks.

Proact ja Cisco on pikaajalised partnerid, mille eeliseks on uusimate tehnoloogiatoodete ühendamine äraproovitud tarne- ja teenuste organisatsiooniga, pakkumaks töökindlaid ja kuluefektiivseid lahendusi meie klientide vajadustele. Proacti keskendumine Cisco võrgutehnoloogiale annab meile sügava asjatundlikkuse, muutmaks tehnoloogia terviklikult võrgu infrastruktuuriks, et toetada tänapäeva toimekaid organisatsioone ja pakkuda lahendusi, mis toetavad nende edu.

Täna on Proactil Cisco kõrgeima taseme akrediteeringud ja sertifikaadid, nii Premier Business Partneri kui Cisco Managed Services Channel Partnerina, kogu nende olulisemate tehnoloogiaarhitektuuride ulatuses, kattes piirideta võrgud, andmekeskuse ja virtualiseerimisvõrgud ning koostöö- ja sidevõrgud. Meie elutsükli teenuse lähenemine tagab nende tehnoloogiliste lahenduste õigeaegse ja kuluefektiivse tarnimise klientidele.

Soovitused

  • „Proact koos oma partneritega (Cisco, NetApp ja EMC) võimaldas meile suure kasutusväärtusega kettaruumi duplitseerimise kahes andmekeskuses, ning suurema jõudluse”.

    Calle Granfelt, TDC süsteemiarhitekt, Soome

  • „Proact saab ka tulevikus olema meie oluline partner, kuna nad, nagu meiegi, investeerivad kõvasti UCS-i”

    Rafael Urrutia, SMHI IT-arhitekt ja süsteemiadministraator, Rootsi

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Fokker Aerostructures BN Bank