EMC

Proact – pikaajaline partner ületamatute andmesalvestuse oskuste ja kogemustega

Maailma suurima andmesalvestus- ja andmehaldusettevõttena pakub EMC süsteeme, tarkvara ja teenuseid organisatsiooni kõige strateegilisema vara - äriandmete hüvanguks. Nende eesmärgiks on optimeerida teie teabetaristut, täitmaks ettevõtte sisuhalduse, turvalisuse, arhiveerimise, andmesalvestuse ja virtualiseerimise üha kasvavaid nõudmisi. 

Proact ja EMC on edukalt koostööd teinud alates aastast 1999, ajendatuna Proacti suutlikkusest ja tõestatud kogemustest andmesalvestuse vallas koos EMC ärikriitilise andmehalduse portfelliga. Meie ajalugu EMC poolt käitatavate andmesalvestuslahenduste projekteerimisel, tarnimisel, toetamisel ja haldamisel on ainulaadne ning klientide viited hõlmavad kõiki turusektoreid.

Tuginemine Proactile ja EMC-le tähendab tuginemist laitmatusele andmesalvestuse ja andmehalduse valdkonnas. Koos toetame me kliente kogu hindamise, projekteerimise, juurutamise ja tugiteenuste protsessis, võttes arvese individuaalseid ja tööstusharu nõudeid. Meie klientide kasutuses on meie üle-Euroopalised kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistide meeskonnad, kes on kättesaadaval alati ja kus iganes neid vajatakse.

Soovitused

 • „Proacti puhul on suurepärane see, et ma saame mõlemast maailmast parima - suuruse eelised, nagu näiteks ööpäevaringne tugi, mida väiksem ettevõte ei suudaks pakkuda, ning samal ajal lähedane, isiklik suhe.”

  Magnus Carlsson, IT-juht, Blekinge tehnoloogiainstituut, Rootsi

 • „Me näeme Proacti kui uute kaasaegsete tehnoloogiate varajast kasutuselevõtjat, kel on ainulaadsed IT andmesalvestuse integraatori oskused, väljapaistvad teenused ja suutlikkus ning üha suurenev EMEA esindatus, meie parima strateegilise ja paljulubavaima partnerina EMEA-s.” 

  Nicolas Leblanc, EMC asepresident, EMEA kanalid

 • „Proacti juures on parim nende tugev haare: võin alati kindel olla, et nad hoolitsevad projekti eest alates esialgsest planeerimisest kuni lõpliku juurutamiseni.”

  Niko Kauppinen, projektijuht, Optimiratkaisut, Soome

 • „Me hindame Proacti kohalikku kvalifikatsiooni EMC/VMware'i tehnoloogiate alal, millel on oluline roll meie andmekeskuse infrastruktuuris”

  Marko Niskala, süsteemihaldur, Oulun Tietotekniikka (OTT), Soome

 • Proacti ja EMC ühise lahenduskeskuse kohta: ”Ehtsas testkeskkonnas suutsime me kõrvaldada kõik võimalikud ebakindlused ja leidsime vastused kõikidele lahtistele küsimustele.” 

  Heikki Ruokanen, ICT ekspert, Lapin sairaanhoitopiiri, Soome

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Oslo Bors TDC BN Bank