NetApp

Proact - Euroopa suurim NetAppi partner

NetApp on maailmas suuruselt teine andmesalvestuse ettevõte; aidates organisatsioonidel üle kogu maailma salvestada, hallata, kaitsta ja säilitada ühte nende väärtuslikumat vara: andmeid. Proact on oma enam kui 14-aastase partnerlussuhtega üks NetAppi pikaaegsemaid ja edukamaid partnereid. Need kaks ettevõtet on edukalt koos kasvanud, ajendatuna Proacti suutlikkusest ja tõestatud kogemustest andmesalvestuse vallas koos NetAppi tipptasemel ärikriitilise andmesalvestustehnoloogiaga.

Proact ja NetApp on kogu tööstusharus tunnustatud tehnoloogia piiride pideva laiendamise eest, et meie ühised kliendid ei peaks kunagi valima raha säästmise ja eduks vajaliku suutlikkuse omandamise vahel.

Meie ajalugu NetAppi toetatud ärikriitiliste andmesalvestuslahenduste teostamisel on ainulaadne. Oleme viimase 18 aastaga teostanud enam kui 3500 edukat projekti ja me haldame üle 10 PB andmeid Proacti ettevõtte pilves - ükski muu partner ei suuda pakkuda samasugust kombinatsiooni kogemustest ja edukast ajaloost. 

Tuginemine Proactile ja NetAppile tähendab tuginemist laitmatusele andmesalvestuse ja andmekaitse valdkonnas. Koos toetame me kliente kogu hindamise, projekteerimise, juurutamise ja tugiteenuste protsessis, võttes arvese individuaalseid ja tööstusharu nõudeid. Meie klientide käsutuses on üle-Euroopalised kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistide meeskonnad, kes on saadaval millal iganes neid ka ei vajata. 

Referentsid

  • „Proact on end tõestanud partnerina, kes mõtleb tulevikule ja hoiab meid kursis NetAppi uute funktsionaalsustega.”

    Ruud Steenmeijer, ICT juht, Inbo Architects, Holland.

  • „Tulevikus aitab see projekt lihtsalt ja tõhusalt pilvteenuseid pakkuda, tagades samal ajal salvestussüsteemide skaleeritavuse ja juurdepääsetavuse.”

    Antti Tuomaala, IT-taristu planeerimisjuht, DNA Oy, Soome

  • „Meie vajadus salvestusmahu järele suureneb oluliselt igal aastal, niisiis otsisime me salvestussüsteeme, mis on kergesti skaleeritavad. Valik oli ilmne, kui rääkisime Proactiga NetAppi andmesalvestuslahendustest.”

    Morten Kopperud, tegevjuht, IFE, Norra

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Fokker Aerostructures TDC Grieg Star Shipping