Oracle

Proact ja Oracle – Innovatsioon kliendi eduks

Pole kahtlust, et Oracle on tööstusharu liider ja tehnoloogiainnovaator. Oracle, oma enam kui 380 000 kliendiga — kellest 100 kuuluvad Fortune 100 nimekirja — ning leides kasutamist erinevates tööstusharudes enam kui 145 riigis üle maailma, pakub optimeeritud ja täielikult integreeritud äririistvara- ja tarkvarasüsteemide täielikku komplekti, mis aitab nii suurtel kui väikestel organisatsioonidel keerukusest jagu saada ja innovatsiooni sütitada. 

Proacti eesmärgiks on läbi Oracle'i tehnoloogilise innovatsiooni kasutamise pakkuda oma klientidele järgmist:

  • Parem jõudlus, vastupidavus turvalisus ja paindlikkus
  • Madalamad kulud ja vähem keerukas IT-taristu
  • Väiksem halduskoormus
  • Suurem produktiivsus, kiirus ja paremad äriandmed

Aastakümne pikkune partnerlussuhe kombineerib Proacti kogemused ning Oracle'i tehnoloogia, pakkumaks meie ühistele klientidele ületamatuid eeliseid parimatest parimate toodetega igas seadmekapi kihis, võimaldades ehitada oma organisatsioonile parima taristu. 

Proactil on edukas ajalugu Oracle'i ettevõtte rakenduste ja taristu platvormidel põhinevate keerukate keskkondade projekteerimisel, teostamisel, toetamisel ja käitamisel. Lisaks sellele pakub Proact kogu Euroopas Oracle'i arendustöö ja operatsioonisüsteemide alast tugiteenust.  

Proacti kogemused tuumiktaristu pakkumisel, nagu andmesalvestus, virtualiseerimine ja võrgundus, on andnud meile eelise ettevõtte andmebaasirakenduste optimeerimisel, võimaldades meil täiustada rakenduste kättesaadavust ja süsteemi jõudlust.  

Meie ajalugu ja kogemused Oracle'i poolt käitatavate ettevõtte taristulahenduste projekteerimisel, tarnimisel, toetamisel ja haldamisel on ainulaadsed ning klientide viited hõlmavad kõiki turusektoreid.

Koos toetame me kliente kogu hindamise, projekteerimise, juurutamise ja tugiteenuste protsessis, võttes arvesse individuaalseid ja tööstusharu nõudeid. Meie klientide käsutuses on üle-Euroopalised kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistide meeskonnad, kes on saadaval millal iganes neid ka ei vajata. 

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Fokker Aerostructures BN Bank