Quantum

Proact - usaldusväärne nõuandja, kes pakub arukaid lahendusi ja teenuseid andmete kaitseks ja suuremahuliste andmete halduseks

Viimase 30 aasta vältel on Quantum saanud globaalseks liidriks varundus-, taaste- ja arhiveerimislahenduste alal. Quantumi eesmärgiks on pakkuda innovaatilisi lahendusi ja kogemusi klientidele alates IT-juhtidest, kes otsivad töökindlamat varundamise viisi kuni tegevdirektoriteni, kes soovivad kulusid vähendada. 

Tööstusharu liidritena andmesalvestuse, varunduse, taaste ja arhiveerimise alal pakuvad Proact ja Quantum klientidele ühiselt ekspertnõuandeid ja integreeritud lahendusi oma andmesalvestuse vajaduste paremaks haldamiseks nii lühemas kui pikemas plaanis, täiustades samas andmekaitset ja vähendades kulusid.

Proacti klientide kasutuses on Quantumi pakutav innovatsioon, tehnoloogiad, nagu deduplikatsioon, tihendamine jne, mis aitavad andmehalduse kulusid vähendada. Proactil on üle kogu Euroopa kõrgelt spetsialiseerunud konsultandid, kes katavad hulga valdkondi, nagu näiteks ettevõtte andmete varundus ja taaste, avariitaaste ja andmesalvestuse halduslahendused. Meie suutlikkus katab kogu protsessi - algsest projekteerimisest ja hindamisest kuni juurutamise, jätkuva toe ja halduseni.

Proacti konsultantidel on kõrgeima taseme tehnilised sertifikaadid, kõikidel on laialdased kogemused aastatepikkusest väljakutset pakkuvast ja keerukate andmehaldus- ja kaitseprojektide teostamisest meie klientidele.  

Proacti klientide kasutuses on meie üle-Euroopalised kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistide meeskonnad, kes on kättesaadaval alati ja kus iganes neid vajatakse.

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

BN Bank Grieg Star Shipping