Riverbed

Proact – vähendame kulusid ja täiustame võrgu jõudlust

Riverbed aitab organisatsioonidel edukalt ja arukalt ellu viia strateegilisi algatusi, nagu virtualiseerimist, ühendamist, pilvandmetöötlust ja avariitaastet, ilma jõudlust ohverdamata. 

Koostöös Riverbediga aitab Proact oma klientidel võrkude läbilaskevõimet optimeerida, täiustades rakenduste jõudlust ja andes organisatsioonile võrgu ja rakenduste laialdase nähtavuse. 

Meie ühine asjatundlikkus ja edukas ajalugu võimaldab meie klientidel oma kõige kriitilisema tähtsusega IT-algatusi täiustada, sealhulgas rakenduste kiirendamine, ühendamine, pilvandmetöötlus, andmekaitse, avariitaaste, nähtavus, serveri ja arvutite virtualiseerimine, video jpt.  

Meie Riverbedi konsultantidel üle kogu Euroopa on kõrgeima taseme tehnilised sertifikaadid, laialdased kogemused aastatepikkusest väljakutset pakkuvast ja keerukast võrkude ja rakenduste optimeerimisprojektide teostamisest meie klientidele.  

Proacti klientide kasutuses on meie üle-Euroopalised kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistide meeskonnad, kes on kättesaadaval alati ja kus iganes neid vajatakse.

Soovitused

  • „Ettevõtte Brul & Kj¿r IT peab andma äritegevuses eelise ning sama kehtib selle IT-partneritele. Proact oli oluliselt erinev. Tundsime, et nad kuulasid meie väljakutset. Proactil on väga professionaalne lähenemine äritegevusele, alates nõstamisest ja planeerimisest kuni projektijuhtimiseni”.

    Jimmy Bengtsson, Brul & Kj¿r, Taani

  • „Proact on üks Riverbedi suurimatest ja paremini väljakujunenud partneritest põhjamaade regioonis. Proactile on antud Riverbedi kõrgeim partnerlusstaatus ja ettevõte on Riverbedi toodetega välja arendanud arvestatava tehnilise suutlikkuse. Paljud põhjamaade organisatsioonid, nii suured kui väikesed, on saanud kasu väga edukast Riverbedi juurutamisest Proactiga. Riverbed on täielikult pühendunud meie väga eduka partnerlussuhte pikaajalisele arendamisele Proactiga”.

    Paul Coates, Põhja-Euroopa regionaalne müügidirektor, Riverbed Technology Inc.

  • „Vajasime kogenud partnerit, kes võimaldaks meil kasutada oma kõige vilunumaid Riverbedi konsultante. Proact oli mitte ainult paindlik, vaid kättesaadav ka teistel turgudel, kus me vajasime kohalikku kliendituge.”

    Arnt Hoaas, Elopaki IT-operatsioonid, Norra

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Fokker Aerostructures Oslo Bors TDC BN Bank