Symantec

Symantec - kindlustame ja kaitseme missioonikriitilist informatsiooni koos Proactiga

Symantec aitab organisatsioonidel üle maailma turvata ja hallata oma infopõhist maailma. Nende tarkvara ja teenused kaitsevad rohkemate ohtude eest rohkemates punktides, täielikumalt ja tõhusamalt, andes kindluse, kus iganes teavet kasutatakse või salvestatakse.

Proact on tarninud klientidele Symanteci andmekaitse ja kättesaadavuse tarkvaral põhinevaid edukaid projekte alates aastast 1998.

Proactil on üle kogu Euroopa kõrgelt spetsialiseerunud konsultandid, kes katavad hulga valdkondi, nagu näiteks ettevõtte andmete varundus ja taaste, kättesaadavus, avariitaaste ja andmesalvestuse halduslahendused. Meie suutlikkus katab kogu protsessi - algsest projekteerimisest ja hindamisest kuni juurutamise, jätkuva toe ja halduseni.

Meie Symanteci konsultandid omavad kõrgeimaid sertifikaate, paljud on saavutanud väljakutset pakkuva Symantec Master Specialisation sertifikaadi. Üheks nende ühisnimetajaks on aastatepikkusest klientidele keerukate projektide tarnimisest saadud laialdased kogemused.

Meie edukas ajalugu ja kogemused Symanteci poolt käitatavate andmekaitse- ja turvalisuskeskkondade projekteerimisel, tarnimisel, toetamisel ja haldamisel on ainulaadne ning klientide viited hõlmavad kõiki turusektoreid.

Proacti klientide kasutuses on meie üle-Euroopalised kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistide meeskonnad, kes on kättesaadaval alati ja kus iganes neid vajatakse.

Soovitused

 • „Me vältisime kindlasti suurema investeeringu vajadust meie SAN-i. Proactiga oleme koostööd teinud pigem partnerite kui traditsioonilise kliendi ja tarnijana”

  Bent Reidar Andersen, IT-juht, BRFkredit, Taani

 • „Pole palju partnereid, kes on kutsutud ühinema TSPP-ga (tehnilise toe partnerprogrammiga), kuid Proact on tõestanud on kompetentsust tehniliste tugiteenuste pakkujana meie klientidele, lahendades enamiku saadud tehnilise toe juhtumitest”.

  Mark Gradwell, tippjuht, Symantec Services Group

 • „Proact lihtsalt mõistis meie vajadusi. Proact on meie varunduse ja andmesalvestuse „kindlustus”.”

  ¨rjan Skau, Oslo B¸rsi (väärtpaberibörs) IT-taristu vastutav isik, Norra

 • „Meile on äärmiselt oluline, et tarnijatel oleks omal alal laialdased kogemused ja et meie vahel oleks hea isiklik läbisaamine. Mõlemad kriteeriumid on Proacti puhul kuhjaga täidetud, seetõttu oli meie poolt loogiline laiendada pidevalt koostööd.”

  Carsten Thirsing, IT-juht, Lynettef¿llesskabet, Taani

 • „Spetsialiseerumisprogramm loodi tunnustamaks partnerite pühendumust Symantecile ja hindamaks nende asjatundlikkust,” ütles Jason Ellis, kanali müügi asepresident, Symanteci EMEA. „Spetsialiseerunud partnerid on näidanud sügavat investeeringut Symanteci ja asjatundlikkust lahenduste ja teenuste pakkumisel, mis kaitsevad klientide kõige kriitilisema tähtsusega teavet.”

  Jason Ellis, kanali müügi asepresident, Symanteci EMEA

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Fokker Aerostructures TDC