VMware

Proact – auhinnatud virtualiseerimiseksperdid

VMware, globaalne juhtiv virtualiseerimise ja pilvinfrastruktuuri pakkuja, tarnib järeleproovitud lahendusi, mis kiirendavad IT-d, vähendades keerukust ja võimaldades paindlikumalt ja kiiremalt teenuseid pakkuda.

Kõrgeima WMware'i sertifikaadiga pikaajaline partner Proact pakub virtualiseerimislahendusi, mis aitavad meie klientidel oma infrastruktuuri ühendada ja automatiseerida. Oleme investeerinud olulisel määral aega ja ressursse Proacti viimiseks tööstusharu tippu arvutite ja serverite virtualiseerimisel ja privaatsete pilvlahenduste alal. Meie kombineeritud partnerlus võimaldab meie klientidel kulusid vähendada ja äri kiirendada. 

Toetudes meie kogemustele andmesalvestuse ja võrgunduse alal aitab Proact klientidel edukalt oma tuuminfrastruktuuri virtualiseerida, võimaldades VMware pakutavat kiiruse suurenemist ja kulude vähendamist. Aitame oma klientidel kogu infrastruktuuris virtualiseerimist omaks võtta, kaasa arvatud ärikriitilistes rakendustes ja arvutites (VDI). 

Meie ajalugu ja kogemused ettevõtete VMware'il põhinevate virtualiseerimisplatvormide projekteerimisel, tarnimisel, toetamisel ja haldamisel on ainulaadne, meie kliente on igas turusektoris ja oleme edukalt tarninud üle 500 keeruka virtualiseerimiprojekti.  

Proact ja VMware toetavad ühiselt kliente kogu hindamise, projekteerimise, juurutamise ja tugiteenuse protsessis, arvestades individuaalseid ja tööstusharu nõudeid. Meie klientide käsutuses on üle-Euroopalised kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistide meeskonnad, kes on saadaval millal iganes neid ka ei vajata. 

Soovitused

  • “Tugevad kogemused VMware'i virtualiseerimislahenduste alal ning võime konkureerida pakkumiste hinna osas kallutas meie valiku Proacti poole. Saime omale kvaliteetse ja usaldusväärse partneri, mis oli projekti eduks enam kui kriitilise tähtsusega... Me hindame Proacti kohalikku kvalifikatsiooni EMC/VMware'i tehnoloogiate alal, millel on oluline roll meie andmekeskuse infrastruktuuris”

    Marko Niskala, süsteemihaldur, Oulun Tietotekniikka (OTT), Soome

  • “Virtualiseeritud klientide kasutamisel on tohutult eeliseid. Kõige esmane on ehk tõsiasi, et haldamine on palju lihtsam. Arvutite uuendamisel pidime me varem uuendama iga arvutit eraldi. Nüüd võime uuendusi keskselt paigaldada. Proact on olnud selle projekti oluliseks osaks, aidates luua ühendatud ja kaasaegset IT-keskkonda. Proacti puhul on suurepärane see, et ma saame mõlemast maailmast parima - suuruse eelised, nagu näiteks ööpäevaringne tugi, mida väiksem ettevõte ei suudaks pakkuda, ning samal ajal lähedane, isiklik suhe.”

    Magnus Carlsson, IT-juht, Blekinge tehnoloogiainstituut, Rootsi

  • “Võib öelda, et meil tuleb protsessorijõudlus ja mälu „kraanist“! Selliselt säästame me raha ja kasutame ka oma riistvara võimalikult efektiivselt. Lõppudelõpuks vähendame me ka toote turuküpsuse saavutamise aega klientide jaoks, rääkimata säästetud energiahulgast. Kui mõni hostarvuti - st virtuaalarvuteid majutav riistvara - läheb rivist välja, saan ma koheselt meili, mis teavitab mind sellest ja võimaldab probleemi kergesti leida.”

    Peter Lindvall, IT-juht, Cinnober, Rootsi

TARNIME KLIENTIDELE EDU

Oslo Bors BN Bank