Võrgundus

Optimeeritud võrgulahendused

Viimase aastakümne jooksul on muutused teenuste edastamises ja uue tehnoloogia kasutuselevõtt mõjutanud võrke rohkem kui ükski muu IT infrastruktuuri valdkond.  

Infrastruktuuri virtualiseerimise lai levik koos andmekeskuste ühendamisega on andnud olulisi eeliseid ja kokkuhoiu paljudele organisatsioonidele, kus rakendusi pakutakse üha enam tsentraalselt. 

Jätkuv serverite ja arvutite virtualiseerimise kasutuselevõtt, IP-telefonide juurutamine ja andmesalvestuse ja IP-võrkude kiire sulandumine asetavad võrgud üha suurema koormuse alla. Selle tulemusena pakub võrgu turvalisuse, kättesaadavuse ja tõhususe tagamine suuremat väljakutset kui kunagi varem. Ainuüksi võrgunduse alastest teadmistest enam võrgu projekteerimiseks ja teostamiseks ei piisa. 

Proact on edukalt võrgunduslahendusi teostanud juba viimased 15 aastat, keskendudes andmete ja teenuste pakkumisele.  Meie konsultantide meeskonnal on laialdased kogemused rakenduste pakkumise, andmesalvestuse, virtualiseerimise ja varunduse integreerimisel nii kohalikes kui globaalsetes võrkudes. 

Pakume konsultatsiooniteenuseid, seisukorra kontrollimist, projekteerimist, elluviimist ja tugiteenust, et tagada teie organisatsioonile ühenduvus, mida see konkurentsivõime säilitamiseks ja äritegevuse arendamiseks vajab. 

Proacti eesmärgiks on vähendada võrgu omamise kogukulu – projekteerides võrguarhitektuuri, mis vastab teie praegustele vajadustele ja tulevikuplaanidele.

Põhilahendused

  • Piirideta võrgud

    Me mõistame, et teie võrk on üks ettevõtte olulisemaid digitaalseid varasid ning see on teie äri potentsiaali realiseerimiseks vajalike rakenduste ja teenuste vundamendiks. Proact võib pakkuda tervet rida teenuseid, sealhulgas haavatavuse hindamist, võrgu seisukorra kontrollimist, konsultatsiooniteenuseid, projekteerimist ja juurutamist. Uurige edasi..

  • Andmekeskuse ja virtualiseerimisvõrgud

    Uurige, kuidas teie andmekeskus võib töötada kiirelt, lihtsalt ja võimsamalt, vähendades samaaegselt kulusid, füüsilist jalajälge ja heitmeid, kasutades Proacti järgmise põlvkonna andmekeskuse ja virtualiseerimisvõrkude lahendust. Uurige edasi..  

  • Koostöö- ja sidevõrgud

    Proacti ühendatud sidelahendused võimaldavad kvaliteetset ja turvalist koostööd kogu teie organisatsiooni ulatuses ja laiemalt, tagades innovatsiooni ja ühendades kõned, video, andmed ja mobiilsed rakendused. Uurige edasi..

Seotud teenused

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Harald A. Møller AS Fokker Aerostructures