Andmesalvestus

Proact on Euroopa juhtiv sõltumatu andmesalvestuslahenduste integraator

Oleme tööstusharus tunnustatud oma andmesalvestuse asjatundlikkuse tõttu, oleme edukalt tarninud süsteeme klientide andmekeskustesse, majutanud neid Proacti ettevõte pilves või hübriid neist kahest võimalusest. Maailma juhtivate tootjate tehnoloogiaga töötades tarnib Proact klientidele tervet sarja väga paindlikke, saadaolevaid ja turvalisi andmesalvestusplatvorme. 

Võimaldame oma klientidel riske ja kulusid vähendada, ja mis kõige olulisem, paremaid teenuseid pakkuda.

Andmekaitse on tõhusa IT-strateegia hädavajalik osa. Meie lahendused katavad kõik andmesalvestuse aspektid, sealhulgas varundus ja taaste, arhiveerimine, äritegevuse jätkuvus ja andmeturve. Proact on samuti üks väheseid andmesalvestuse integraatoreid, kes suudab klientidele pakkuda võimalust viia osa või kogu oma andmesalvestus üle pilve.

Andmesalvestuslahendused

 • Primaarne andmesalvestus (NAS ja SAN)

  Andmesalvestus on eelduseks kõikidele IT-teenuste pakkumise aspektidele.  Proact aitab klientidel vähendada keerukust ja kulusid kogu salvestuskeskkonnas, täiustades andmekaitset ja parendades teenuste taset. Uurige edasi.

 • Varundus ja taaste

  Andmete väärtuse ja mahu kasvades muutub varundus järjest suuremaks väljakutseks.  Proact võib aidata teil kõrvaldada varundusega seotud ebameeldivused, tagada kiirema taaste ning vähendada varundamisaega ning -kulusid. Uurige edasi. 

 • Arhiveerimine

  Suurenev andmete talletus, olgu see vastavuse või kasutajate valiku tõttu, mõjutab oluliselt andmesalvestus- ja varunduskulusid.  Proact aitab teil kulusid vähendada, tagades, et teie väärtuslikud andmed on alles ja turvatud. Uurige edasi.

 • Äritegevuse jätkuvus

  Koostöös Proactiga saate anda oma missioonikriitilistele IT-teenustele äärmiselt rentaabli, töökindla ja riskivaba avariitaaste platvormi. Uurige edasi.

Seotud teenused

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

BN Bank Swedish Orphan Biovitrum TDC Oslo Bors