Finantsteenused

Äri väärtuse maksimeerimiseks loodud innovaatilised finantslahendused

Proacti TechFlex on kuluefektiivne ja paindlik finantseerimisvõimalus, mis on välja töötatud spetsiaalselt IT investeeringute jaoks, võimaldades teil viia IT-kulud kapitalist üle tegevuskuludeks.

TechFlex on rohkem kui vaid traditsiooniline finantseerimisvorm. See on loodud, et anda teile rahaline paindlikkus, mida te vajate - eriti organisatsioonidele, mis alustavad oma IT-infrastruktuuri värskendamise või uuendamise protsessi. 

Proacti pakutav paindlikkus teeb muutuste tegemise lihtsaks ilma viivisteta, mis tähendab, et teil on vabadus, mida te vajate, ja te saate täita oma organisatsiooni pidevalt muutuvaid vajadusi.

Meie innovaatilised pakkumised annavad teile juurdepääsu uusimale tehnoloogiale, mis võib teie konkurentsivõimet oluliselt tõsta. Proact aitab teil tõsta oma tegevuse tõhusust ja paindlikkust, võimaldades püsiprojektide jätkamist lisaks uute eelarveväliste (võib-olla kriitilise tähtsusega) projektide hõlbustamisele. 

Proact TechFlex võimaldab teil keskenduda oma peamistele äritegevuse eesmärkidele - tootlikkuse suurendamisele, kasumlikkuse säilitamisele ja innovatsiooni kaudu konkurentsivõime parendamisele.  

Millised iganes on teie organisatsiooni spetsiifilised vajadused, IT-investeeringute puhul suudab Proact teile suure tõenäosusega väga atraktiivse pakkumise teha.

Milleks finantseering

 • Väärtusliku raha säilitamine

  Teie väärtuslik kapital pole enam kinni infrastruktuuri kuludes. Finantseerimine vabastab raha strateegilisemate investeeringute või äri kasvuks vajalike uuenduste jaoks. 

 • Krediidi säilitamine

  Kasutades meie finantseeringut ei kasuta te ära oma krediidiallikaid, jättes rohkem raha oma ärisse. 

 • Täislahenduse finantseerimine

  finantseerige kuni 100% oma lahenduse kuludest, kaasa arvatud „pehmed kulud“, nagu hooldus, tarkvara ja teenused.

 • Fikseeritud maksete võimalused

  Fikseeritud igakuiste või kvartalimaksete võimalused aitavad teil pikaajalisi eelarveid prognoosida ja hallata. 

 • Rahavoolu haldus

  Makske tulu või tootlikkuse kasu realiseerumisel, mitte enne, mis võimaldab teil riski vähendada ja rahavoolu tasakaalustada.

 • Vältige tehnoloogia vananemist

  Suurem paindlikkus uue tehnoloogia hankimisel, et täita oma praegusi ja tulevasi ärivajadusi.

 • Bilansiväline finantseerimine 

  „Bilansiväline” finantseerimine võib teie organisatsioonil võimaldada püsida kapitalieelarve piirides.

 • Ostmise ja uuendamise võimalused

  Proact pakub teile liisingu lõpus ja pidevalt paindlikkust seadmete tagastamisel, soetamisel või uuendamisel, vastavalt teie äritegevuse vajadustele.

 • Maksete edasilükkamine 

  Saadaval on maksete edasilükkamise võimalused, tagamaks, et vajaliku tehnoloogia hankimine on võimalikult lihtne.

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

TDC Grieg Star Shipping