Virtualiseerimine

Virtualiseerimine - teie IT-teenuste edastamise muutmine

Viimase aastakümne jooksul on virtualiseerimine muutnud IT-teenuste edastamise viisi, andes platvormi kulude vähendamiseks, ühendamiseks, kiiruse suurendamiseks ja parema teenustetaseme saavutamiseks.

Virtualiseerimine esitab IT-meeskondadele aga ka uusi väljakutseid – kuidas projekteerida ja teostada selleks vajalikku taristut? Kuidas virtuaalset keskkonda turvata ja hallata?

Proact töötab koos klientidega, et hinnata nende praegust keskkonda, määratleda virtualiseerimisstrateegia ja pakkuda täielik lahendus. Kuna virtualiseerimisplatvorm mõjutab kogu andmekeskust, hõlmavad meie lahendused nii serverite, arvutite kui rakenduste virtualiseerimist, võttes arvesse selle mõju andmesalvestusele, võrgundusele, orkestreeringule ja turvalisusele.

Meid eristavad meie kogemused. Proact on edukalt teostanud üle 500 virtualiseerimisprojekti ja haldab mitmeid tuhandeid virtuaalmasinaid. Selle tunnistuseks on meile hiljuti antud VMware auhind “Virtualisation Partner of the Year for End User Computing”.

Lahenduste valdkonnad

  • Serveri virtualiseerimine

    Viimase 5 aasta vältel on serverite virtualiseerimine muutnud organisatsioonide keerukate IT-teenuste pakkumise viisi. Proact võib teid aidata, sõltumata sellest, kas alles alustate virtualiseerimise teed või soovite täiustada olemasolevat virtuaalset taristut. Uurige edasi..

  • Arvutite virtualiseerimine

    Paljud organisatsioonid kaaluvad arvutite virtualiseerimist, kuid pole kindlad, milliseid pakkujaid muutuse läbiviimisprotsessiks valida. Siin saab Proact aidata. Proact pakub paindlikke, skaleeritavaid ja kõrgkäideldavaid virtuaalarvutite platvorme. Uurige edasi..

  • Automatiseerimine ja orkestreerimine

    Virtuaalkeskkondade kasvu kiirenedes muutub serverite alakasutuse haldamine ja turvalisus üha kriitilisema tähtsusega küsimuseks. Proact pakub ettevõtetele mitmeid vahendeid, mis on loodud halduse hõlbustamiseks ja mis rakendavad ohjet orkestreeringu ja automatiseerimise kaudu. Uurige edasi..

Seotud teenused

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Fokker Aerostructures TDC