Äritegevuse jätkuvus teenusena

Äritegevuse jätkuvuse planeerimise ja elluviimisega seotud kapitalimahutuste ja keerukuse vähendamine. 

Proacti äritegevuse jätkuvuse teenus pakub täielikku lahendust rakenduste ja andmete kaitseks, taasteks ning pidevaks kaugkäideldavuseks. Meie ainulaadne hübriidjuurutusmudel võimaldab osa lahendusest majutada teie andmekeskuses ning ülejäänud osi turvalises Proacti andmekeskuses. Valige paindlik, kiiresti juurutatav lahendus, mis on just teile sobiv, ilma keeruka otsustusprotsessita ning muudatuste teostamise protsessita, mis mõjutab ülejäänud organisatsiooni.

Saadaolevad avariitaaste ja ärijätkuvuse lahendused

 • Andmesalvestus ja serveripõhine taaste ja andmetest koopia tegemine
 • Võrgus ja füüsilised andmetaasted
 • Täielik andmekeskuse tegevuse taaste

Põhieelised

 • IT-KULUDE VÄHENDAMINE

  Proacti kasutuspõhise tasu mudeliga ei kaasne eelnevat investeeringut ja pole vaja mahtusid planeerida. Automatiseeritud puhvrid tagavad, et maht on pidevalt kättesaadav ja seda eraldatakse võrgus läbipaistvalt. Kui valite Proacti, võib osutuda võimalikuks kuni 50% üldine kokkuhoid ressursside, planeerimise ja teie äriklassi kvaliteediga äritegevuse jätkuvuse plaani elluviimise osas.

 • HOIDKE OMA ÄRITEGEVUS KÄIMAS

  Proact suudab mis tahes platvormi andmetest ja rakendustest kiirelt mõnda oma andmekeskusse koopiad teha. Avarii korral ühendame teie kasutajad mõnega neist kaugsalvestatud andmetest ja rakendustest, võimaldades teie äritegevusel pidevalt toimida.

 • ETTEVÕTTE TEENUSETASEME LEPINGUTE TEHNOLOOGILINE ALUS

  Kõrgeimate tehnoloogiliste standarditega harjunud ettevõtte jaoks on oluline pilvandmetöötluses sama turvalisuse, töökindluse ja jõudluse taset säilitada. Proact kasutab seetõttu tööstusharu tunnustatumaid tehnoloogiatarnijaid, pakkumaks teile kõrgeimaid ettevõtte teenusetaseme lepinguid.

 • ANDMETE TURVALISUS

  Proacti ekspertide meeskond tagab, et teie spetsiifilised turvalisuse, kättesaadavuse ja vastavuse nõuded on alati täidetud. Sarbanes-Oxley (SOX), tervisekindlustuse ülekantavuse ja aruandluse seadus (HIPAA) või Toiduainete ja Ravimite Ameti (FDA) standardid on vaid mõned näited meie laialdasest kogemusest tööstusharu spetsiifiliste vertikaalsete nõuete osas.

 • LIHTNE MIGREERUMINE PILVE

  Proacti professionaalne projektijuhtimismeeskond aitab tuvastada, millised rakendused, andmekogud ja äriprotsessid on valmis liikuma edasi pilve ja kas teenust peaks käitama kohapealselt või saab seda käitada ka eemalasuvalt. Peame teie äri spetsiifikat ja riskide vältimist alati prioriteetseks. 

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Fokker Aerostructures Oslo Bors TDC