Taristu teenusena

Madalamad kulud, suurem paindlikkus, keskendumine põhitegevustele ja ärile

Proacti taristu teenus pakub täielikku koheselt saadavat, kõrgkäideldavat ja turvalist ettevõtte pilvtaristut, mis võimaldab organisatsioonidel keskenduda oma põhitegevustele ja ärile. Meie ainulaadne hübriidne juurutusmudel võimaldab nii kohapealset kui eemalasuvat taristut, mida haldab Proact täieliku väga skaleeritava, paindliku ja jagatud lahendusena.  Tuginedes ärikriitilise kvaliteediga riistvarale ja tarkvarale, pakume parimaid teenusetaseme lepinguid (SLA) organisatsiooni nõuete täitmiseks ja ületamiseks, et saaksite keskenduda suurema väärtuse toomisele oma ärile.

Olemasolevad taristulahendused

 • Koheselt saadav salvestusruum
 • Võrgundus
 • Virtuaalserverid
 • Virtuaalarvutid

Põhieelised

 • IT-KULUDE VÄHENDAMINE

  Proacti kasutuspõhise tasu mudeliga ei kaasne eelnevat investeeringut ja pole vaja mahtusid planeerida. Automatiseeritud puhvrid tagavad, et maht on pidevalt kättesaadav ja seda eraldatakse võrgus läbipaistvalt. Proactiga võite võimaldada kuni 100% vähenemist sisemiste ressursside, planeerimise ja ärikriitilise kvaliteediga tarstulahenduste osas, kas kohapealselt või eemalasuvalt.

 • KIIRREAGEERIMINE MUUTUVATELE ÄRIVAJADUSTELE

  Proacti taristu teenus võimaldab teil oma süsteemi katkestusteta suurendada, vähendada ja laiendada. Saate vajadusel koheselt lisada uusi võimalusi ja mahtu, kiirendades ja lihtsustades uute ärivõimaluste ärakasutamist, säilitamaks oma konkurentsieeliseid.

 • ETTEVÕTTE TEENUSETASEME LEPINGUTE TEHNOLOOGILINE ALUS

  Kõrgeimate tehnoloogiliste standarditega harjunud ettevõtte jaoks on oluline pilvandmetöötluses sama turvalisuse, töökindluse ja jõudluse taset säilitada. Proact kasutab seetõttu tööstusharu tunnustatumaid tehnoloogiatarnijaid, pakkumaks teile kõrgeimaid ettevõtte teenusetaseme lepinguid.

 • ANDMETE TURVALISUS

  Proacti ekspertide meeskond tagab, et teie spetsiifilised turvalisuse, kättesaadavuse ja vastavuse nõuded on alati täidetud. Sarbanes-Oxley (SOX), tervisekindlustuse ülekantavuse ja aruandluse seadus (HIPAA) või Toiduainete ja Ravimite Ameti (FDA) standardid on vaid mõned näited meie laialdasest kogemusest tööstusharu spetsiifiliste vertikaalsete nõuete osas.

 • LIHTNE MIGREERUMINE PILVE

  Proacti professionaalne projektijuhtimismeeskond aitab tuvastada, millised rakendused, andmekogud ja äriprotsessid on valmis liikuma edasi pilve ja kas teenust peaks käitama kohapealselt või saab seda käitada ka eemalasuvalt. Peame teie äri spetsiifikat ja riskide vältimist alati prioriteetseks. 

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Fokker Aerostructures Oslo Bors