Kaughaldus teenusena

Proact – kaughaldus, mida võite usaldada

Proacti kaughalduse teenus pakub töökindlat kaughaldust mis tahes arvule süsteemidele kogu maailmas. Erinevates andmekeskustes asuvate arvukate salvestusseadmetega on väljakutseks ühel paneelil ülevaate saamine ja ühtne haldus. Proact on koostanud suure töötajaskonna paindlikest ja kõrgelt kvalifitseeritud asjatundjatest, kes võtavad vastutuse teie proaktiivse ja reaktiivse halduse eest. Teostame oma „kaksik“ (liiaga) võrguoperatsioonide keskustes kõikvõimalikke kõrge väärtusega teenusetaseme lepingute põhiseid kaughaldusteenuseid, kaasa arvatud üldist süsteemihaldust, kliendituge, migreerimisteenuseid ja palju muud.

Olemasolevad lahendused

 • Kaughaldus
 • Kaugseire

Põhieelised

 • TEENUSTASEME LEPINGUL PÕHINEVAD TEENUSED

  Proacti kaughalduse teenus põhineb selgelt määratletud teenusetaseme lepingutel. Me tuvastame koostöös teiega teenuse eesmärgid ja nõuded ning koostame plaani edu saavutamiseks. Selged lepingud ja kommunikatsiooniahelad tähendavad katkematut tööjõu integreerimist, voolava ja paindliku lähenemisega. Proact ei võta lihtsalt organisatsiooni ülesandeid üle, vaid pakub tõelise äripartnerina tegelikku vastutusepõhist teenust.

 • HOIDKE OMA ÄRITEGEVUS KÄIMAS

  Plahvatuslike andmekogude ja kiire pilvteenuse suunas liikumise korral on paindlikkus tegevuse tõhususe säilitamisel võtmeküsimuseks. Proact võib nende tööjõulünkade täitmisel olla seega peamiseks lüliks, ning paljudel juhtudel pole õigeid teadmisi turul lihtsalt saadaval. Proact on ehitanud oma tegevuse partnerlussuhete ümber organisatsioonidega, et saavutada kiirelt muutuvas maailmas edu.

 • TEIE KESKKONNA KIIRE SKALEERIMINE

  Aja jooksul on Proact muutnud tavaks kõrgelt kvalifitseeritud töötajate värbamise ja säilitamise, kes on paindlikud ja omavad vajalikul tasemel teadmisi. Selle suure tööjõu ära kasutamine tähendab, et meil on käsilolevaks tööks alati õiged inimesed olemas. Proact on professionaalse ja hooliva suhtumisega alati valmis teostama, mida vaja, millal vaja.

 • REAALAJAS JÄLGIMINE PORTAALITARKVARAGA INCONTROL

  Proact on välja arendanud portaalitarkvara InControl, et pakkuda kliendile portaali, mis kirjeldab IT-keskkonna erinevaid aspekte vastavalt sõlmitud teenusetaseme lepingule. InControl on teenusetaseme lepingu orkestreerimise lahendus, mis annab reaalajas andmeid kättesaadavuse, mahu ja koopiate tegemise, varunduse ja avariitaaste taristu oleku kohta. 

 • IGAKUINE ARUANDLUS JA ARVELDUS

  InControl haldab ka igakuist aruandlust ja arveldust, mis tähendab, et klientidel on läbipaistev aken oma lepingusse ja nad saavad alati vajalikke aspekte näha. InControl lisab suhtele tõelist väärtust ja tagab 100% teadlikkuse hallatava keskkonna kohta.

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Fokker Aerostructures Grieg Star Shipping Oslo Bors