Andmesalvestus teenusena

Madalamad kulud, suurem paindlikkus ja turvalisus ärikriitilise pilvandmesalvestusteenustega

Proacti andmesalvestusteenus pakub täislahendust kuluefektiivseks, paindlikuks ja turvaliseks äriklassi pilvandmesalvestuseks. Meie ainulaadne hübriidjuurutusmudel võimaldab juurdepääsu andmetele nii kohapealt kui eemalt, võimaldades kasutajate juurdepääsu andmetele kõikjalt, igal ajal ja mis tahes seadmega. Me pakume parimaid teenusetaseme lepinguid (SLA) organisatsiooni nõuete täitmiseks ja ületamiseks, et saaksite keskenduda suurema väärtuse toomisele oma ärile.

Olemasolevad andmesalvestuslahendused

 • Koheselt saadav salvestusruum
 • Koheselt saadav salvestusruum failidele

Põhieelised

 • IT-KULUDE VÄHENDAMINE

  Proacti kasutuspõhise tasu mudeliga ei kaasne eelnevat investeeringut ja pole vaja mahtusid planeerida. Automatiseeritud puhvrid tagavad, et maht on pidevalt kättesaadav ja seda eraldatakse võrgus läbipaistvalt. Kui te valite Proacti, võib osutuda võimalikuks oluline ressursside, planeerimise ja teie äriklassi salvestuslahenduse kasutamise vähendamine.

 • KIIRREAGEERIMINE MUUTUVATELE ÄRIVAJADUSTELE

  Proacti andmesalvestusteenus võimaldab teil oma süsteemi katkestuseta suurendada, vähendada ja laiendada. Saate vajadusel koheselt lisada uusi võimalusi ja mahtu, kiirendades ja lihtsustades uute ärivõimaluste ärakasutamist, säilitamaks oma konkurentsieeliseid.

 • ETTEVÕTTE TEENUSETASEME LEPINGUTE TEHNOLOOGILINE ALUS

  Kõrgeimate tehnoloogiliste standarditega harjunud ettevõtte jaoks on oluline pilvandmetöötluse korral sama turvalisuse, töökindluse ja jõudluse taset säilitada. Proact kasutab seetõttu tööstusharu tunnustatumaid tehnoloogiatarnijaid, pakkumaks teile kõrgeimaid ettevõtte teenusetaseme lepinguid.

 • ANDMETE TURVALISUS

  Proacti ekspertide meeskond tagab, et teie spetsiifilised turvalisuse, kättesaadavuse ja vastavuse nõuded on alati täidetud. Sarbanes-Oxley (SOX), tervisekindlustuse ülekantavuse ja aruandluse seadus (HIPAA) või Toiduainete ja Ravimite Ameti (FDA) standardid on vaid mõned näited meie laialdasest kogemusest tööstusharu spetsiifiliste vertikaalsete nõuete osas.

 • LIHTNE MIGREERUMINE PILVE

  Proacti professionaalne projektijuhtimismeeskond aitab tuvastada, millised rakendused, andmekogud ja äriprotsessid on valmis liikuma edasi pilve ja kas teenust peaks käitama kohapealt või on see võimalik eemalasuvalt. Peame teie äri spetsiifikat ja riskide vältimist alati prioriteetseks. 

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Fokker Aerostructures Oslo Bors Grieg Star Shipping