Pakume edukaid IT-muudatuste projekte alates aastast 1994

Oleme Proactis oma lähenemise üle uhked. Oleme välja arendanud järk-järgulise integreerimismetoodika, mis võimaldab meie klientidel meiega katkestusteta koostööd teha mis tahes ülesande juures. Kasutame igas oma tegevuses riske vältivat suhtumist, tagades mis tahes keerukusega töö korral õigete leevendussammude leidmise teie keskkonna kaitseks. 

Meie professionaalsete teenuste meeskonnas on üle 350 oskusliku ja kogenud konsultandi ja inseneri, kes pakuvad kõikehõlmavat teenust, mis katab kõik teie vajadused. Suudame kõikide oma lahenduse juures pakkuda täielikku teenust projekteerimisest, elluviimise, konfigureerimise ja koolituseni. 

Meie projektijuhtimise büroo suudab planeerida, kavandada ja koordineerida muudatusi teie taristus, vähendades oluliselt projektide hilinemise riski, kuna haldame eelarvet, kogenud meeskonda, probleeme ja riske. Pakume tööstusharu standardsete raamistike kaudu struktureeritud lähenemist, mida mõistetakse kogu tööstusharus ning kaasame teie tegevusi, projekte ja tugimeeskondi arusaadavas keeles ja struktuuris.  

PAKUME KLIENTIDELE EDUKAID LAHENDUSI

Fokker Aerostructures Oslo Bors Optimiratkaisut